به بخش مقالات انجمن فیزیک خوش آمدید

گزارش برگزاری دوره ضمن خدمت 24 ساعته در ناحیه 3 شیراز

دوره ضمن خدمت فیزیک دوازدهم با شرکت حدود 25 نفر از دبیران فیزیک مدارس ناحیه 3 شیراز در محل ضمن خدمت اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 واقع در بلوار رازی برگزار گردید.
این دوره 24 ساعته طی سه روز برگزار شد که هر روز حداقل دو بخش از کتاب دوازدهم مورد بررسی قرار گرفت و نحوه تدریس مطالب درسی، ارائه شد.
در این دوره دبیران محترم فیزیک نظرات خود را در خصوص نکات اضافه شده به کتاب، نظیر کاربردهای عملی مطالب فیزیکی از جمله کاربرد پدیده دوپلر در دوربین های کنترل سرعت و ... بیان نموده و بحث و تبادل نظر کردند.
این دوره با مدرسی عبدالرضا محمودی سرگروه محترم فیزیک ناحیه 3 شیراز برگزار گردید و ایشان علاوه بر ارائه مطالب درسی و نکات مورد بحث در شش فصل کتاب، به بررسی کاربرد پدیده تشدید در ارتباطات روزمره و کنترل و جهت دهی آن در راستای زیستنی بهتر، به صورت ارائه مقاله و پاورپوینت، پرداخت.
نظرسنجی ها نشان از این داشت که دبیران محترم فیزیک به کاربردهای فیزیک در زندگی علاقه بیشتری نشان داده و به تدریسی پژوهش محور تمایل بیشتری دارند.
"
"""

پیوندها

لینک های مفید وب


Designed By: shabakeye IT

طراحی و پیاده سازی توسط طرای سایت پردازش پیشرو

کلیه ی حقوق این سایت متعلق به انجمن معلمان فیزیک فارس می باشد،هر گونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع امکان پذیر می باشد

سال 98 سال مقاومت و اقتصاد پویا