به بخش اخبار انجمن فیزیک خوش آمدید

جشنواره فیزیک(جایزه استاد رزمکن)

انجمن علمی و آموزشی معلمان فیزیک فارس در نظر دارد جهت تکریم و نکوداشت استاد صیاد رزمکن از اساتید ارجمند و اثرگذار و پیشکسوت آموزش فیزیک فارس، هرساله جشنواره ای به همین منظور در شیراز برگزار کند و جایزه ای با عنوان جایزه استاد رزمکن به دبیران(شاغل و بازنشسته) و دانشجومعلمان فیزیکِ واجد شرایط از سراسر کشور اهداء نماید.
هدف کلی جشنواره ایجاد تحول و نوآوری در تدریس مفهومی فیزیک از طرق زیر است :
الف) ایجاد انگیزه در دانش آموزان برای یادگیری فیزیک
ب)کمک به گسترش روش های آموزش عملی (آزمایشگاهی ) فیزیک (توام شدن آموزش با آزمایش)
پ)توجه به معلمان مناطق محروم برای اتخاذ روش­های مفید آموزش در حد امکانات موجود.
ت)تشویق دبیران فیزیک برای تحقیق و پژوهش و تولید محتوا (مقالات علمی نرم افزارهای اموزشی--طرح درس )
 تقسیم بندی جوایز
۱-  جایزه بهترین روش آموزش فیزیک بصورت عملی و کاربردی : در این بخش به دست ساخته ها یا طراحی شیوه های نوین در انجام آزمایش ها توسط اشخاص حقیقی(دبیران) و حقوقی (پژوهشسراها یا آزمایشگاه های مدارس) جایزه اهدا می شود.  
 ۲- جایزه بهترین عملکرد دبیر فیزیک شاغل در مناطق محروم خود دبیران و گروههای آموزشی و انجمن های علمی می توانند نسبت به معرفی این دسته از همکاران اقدام کنند. 
 ۳- جایزه بهترین مقاله : به یک مقاله از بین مقالات چاپ شده در آذرخش و یا نشریات معتبر علمی یا ارائه شده در همایش ها و کنفرانس آموزش فیزیک استانی یا کشوری ( به انتخاب دبیرخانه) جایزه اهدا خواهد شد.
۴- جایزه بهترین دانشجومعلم : این جایزه به یکی از دانشجو معلمان فیزیک برتر به انتخاب اولیه گروه اموزشی دانشگاه و انتخاب نهایی هیئت داوران جشنواره، اهدا خواهد شد.
نحوه انتخاب پس از هماهنگی با روسای انجمن‌ها وگروههای اموزشی استانها به اطلاع عزیزان خواهد رسید. با سپاس دبیر خانه جشنواره جایزه استاد رزمکن


پیوندها

لینک های مفید وب


Designed By: shabakeye IT

طراحی و پیاده سازی توسط طرای سایت پردازش پیشرو

کلیه ی حقوق این سایت متعلق به انجمن معلمان فیزیک فارس می باشد،هر گونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع امکان پذیر می باشد

سال 99 سال رشد اقتصادی در ایران اسلامی