آذرخش-نشریه مستقل انجمن فیزیک فارس

anjoman fars

معرفی نشریه ی انجمن

نشریه ی آذرخش یک نشریه ی داخلی است که تاکنون 9 شماره از آن چاپ شده است همکارانی که مایل به ارسال مقاله برای نشریه هستند مطالب خود را به پست الکترونیکی انجمن ارسال دارند مقالات در شورای نشریه ی بررسی و در صورت تصویب در نوبت چاپ قرار می گیرد ضمن آنکه مقالات در سایت انجمن نیز استفاده می شود . موضوعات مقالات باید مرتبط با آموزش فیزیک دبیرستانی باشد ( شامل درس و آزمایش ) ویا تازه های فیزیک را در بر گیرد .

دانلود شماره های پیشین نشریه :


شماره 9 آذرخش

موضوع اصلی :

مطالب این شماره بیشتر به مسائل روز فیزیک و مقاله های چاپ شده در سایت ها و کتاب ها و مجلات معتبر بین المللی فیزیکی مانند فیزیک تیچرز و ... اختصاص دادر.همکاران محترم نیز در صورت داشتن مقاله می توانند برای ما ارسال کنند تا در این شماره چاپ کنیم.

تعداد صفحات:

52 صفحه

لینک دانلود:

این شماره تا آخر خرداد چاپ می شود و در سایت قرار می گیرد

شماره 8 آذرخش

موضوع اصلی :

در این شماره مطالب خواندنی در مورد جایزه ی نوبل فیزیک و دیگر مسائل در حوزه ی فیزیک و حل سوالات امتحانی فیزیک و مقالاتی از نشریه ی فیزیک تیچرز به چاپ رسیده است.

تعداد صفحات:

45 صفحه

لینک دانلود:

سرور سایت(لینک مستقیم )
سرور پشتیبان(لینک غیر مستقیم)

شماره ی 7 آذرخش

موضوع اصلی :

در این شماره ی نشریه ی آذرخش ،شما مقالاتی در مورد کاربرد فیزیک در علم های مختلف و مقایسه ی مانیتورهای ال سی دی و مانیتورهای قدیم و دیگر مسائل فیزیکی پرداخت شده است.این شماره در سال 88 به چاپ رسید.

تعداد صفحات:

39 صفحه

لینک دانلود:

سرور سایت(لینک مستقیم )
سرور پشتیبان(لینک غیر مستقیم)

پیوندها

لینک های مفید وب


Designed By: shabakeye IT

طراحی و پیاده سازی توسط طرای سایت پردازش پیشرو

کلیه ی حقوق این سایت متعلق به انجمن معلمان فیزیک فارس می باشد،هر گونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع امکان پذیر می باشد

سال 98 سال مقاومت و اقتصاد پویا